Komerčné stavby

Prejsť na:

VYTVÁRANIE LEPŠÍCH ŠTANDARDOV PRE MALOOBCHOD

Či už ide o malé obchodíky, obchodné centrá alebo supermarkety – všetci klienti chcú mať čo možno najlepšie podmienky na nakupovanie.
Najdôležitejšia je bezpečnosť klientov, t. j. zabezpečenie bezpečnej cesty k únikovým východom v prípade požiaru. Okrem toho, množstvo akustických riešení umožňuje kontrolovanie hluku a času ozveny. 
V našich riešeniach sa spája estetika s vysokými technickými parametrami, zaručujúc tak dlhú životnosť  pri intenzívnom využívaní.


POMOC PRI PRÍPRAVE PROJEKTOV

Spolupracujúc na projektoch sa snažíme pochopiť požiadavky klienta a určiť ako aj dodať vhodné riešenie spĺňajúce tie najprísnejšie kritériá. Ponúkame systémy spĺňajúce požiadavky estetiky a úžitkovosti budovy, zabezpečujúce znižovanie nákladov a skrátenie času výstavby ako aj minimalizovanie nákladov na udržiavanie budovy.

Technická podpora našich odborníkov

Technická podpora: pri projekte

Sme tu preto, aby sme pomáhali v každej etape projektových prác, zabezpečujúc nielen jedinečné nástroje uľahčujúce každodenné práce, ale aj príslušnú dokumentáciu, projekty a plány. Využite profesionálne služby technických poradcov Siniat >

Technická podpora: na mieste stavby

Našou ambíciou je profesionálna pomoc v každej fáze prác, aj v prípade objektov špeciálneho charakteru. V prípade akýchkoľvek otázok sa skontaktujte s niektorým z našich technických poradcov >

Dokumenty a certifikáty
Technický katalóg

Zisti kde kúpiť