Prejsť na:

VYTVÁRANIE LEPŠÍCH ŠTANDARDOV ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI

Zabezpečenie najlepších podmienok pobytu má pozitívny vplyv na dobu rekonvalescencie a pohodlie pacienta. Rozmanitosť poskytovaných služieb a nemocničných oddelení si vyžaduje zohľadnenie rôznych riešení. 
Naše technické riešenia dokážu splniť tie najrôznejšie požiadavky v oblasti akustickej, protipožiarnej či hygienickej efektivity. Naše systémy umožňujú inštaláciu zábradlia a iných zariadení priamo na dosku.


POMOC PRI PRÍPRAVE PROJEKTOV

Spolupracujúc na projektoch sa snažíme pochopiť požiadavky klienta a určiť ako aj dodať vhodné riešenie spĺňajúce tie najprísnejšie kritériá. Ponúkame systémy spĺňajúce požiadavky estetiky a úžitkovosti budovy, zabezpečujúce znižovanie nákladov a skrátenie času výstavby ako aj minimalizovanie nákladov na udržiavanie budovy.

Technická podpora našich odborníkov

Technická podpora: pri projekte

Sme tu preto, aby sme pomáhali v každej etape projektových prác, zabezpečujúc nielen jedinečné nástroje uľahčujúce každodenné práce, ale aj príslušnú dokumentáciu, projekty a plány. Využite profesionálne služby technických poradcov Siniat >

Technická podpora: na mieste stavby

Našou ambíciou je profesionálna pomoc v každej fáze prác, aj v prípade objektov špeciálneho charakteru. V prípade akýchkoľvek otázok sa skontaktujte s niektorým z našich technických poradcov >

Dokumenty a certifikáty
Technický katalóg

Zisti kde kúpiť