Architekt

Prejsť na:

Pomoc pri príprave projektov

Spolupracujúc na projektoch sa snažíme pochopiť požiadavky klienta a určiť ako aj dodať vhodné riešenie spĺňajúce tie najprísnejšie kritériá. Ponúkame systémy spĺňajúce požiadavky estetiky a úžitkovosti budovy, zabezpečujúce znižovanie nákladov a skrátenie času výstavby ako aj minimalizovanie nákladov na udržiavanie budovy.

AKÉ SÚ VAŠE PREDSTAVY?

Disponujeme širokou škálou technických riešení spĺňajúcich rôznorodé požiadavky v oblasti estetiky a úžitkovosti stavieb v ktorých sa využívajú sadrokartónové a vláknocementové fasádne dosky. Bohatá ponuka našich riešení nám umožňuje splniť tie najvyššie očakávania v oblasti úžitkovosti. Ako popredný výrobca na trhu dokážeme ponúknuť produkty vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti vode, dlhou životnosťou a rýchlou montážou. Naše jedinečné dosky spĺňajú hneď niekoľko funkcií, čo znamená, že stačia dosky v jednej vrstve a požiadavky projektu sú splnené.

Akustika
Odolnosť proti vlhkosti
Vodeodolnosť
Požiarna odolnosť
Estetika
Odolnosť proti nárazu
RTG

Centrum znalostí

Našou misiou je pomáhať pri každej etape projektových prác, zaručujúc jedinečné nástroje uľahčujúce našim partnerom každodenné práce. Postarali sme sa o to, aby ste mali po ruke všetko, čo potrebujete – v našom CENTRE ZNALOSTÍ nájdete potrebnú literatúru, dokumentácie, video-inštrukcie,  a tiež referenčné materiály.

Centrum znalostí

Technická podpora

Dokumenty a certifikáty
Technický katalóg

Kontakt

zväčšiť kolaps Predaj:
Systémy pre suchú výstavbu

+421 918 936 300
jaroslav.antal@siniat.com

Systémy pre suchú výstavbu

+421 915 936 126
vladimir.kordos@etexgroup.com

VEDÚCI PREDAJA PRE MAĎARSKO A SLOVENSKO

+36 304 971 033
zsolt.plazar@siniat.com

Zisti kde kúpiť