Distribútor

Prejsť na:

SPOĽAHLIVÝ PARTNER V OBLASTI DISTRIBÚCIE

Ponúkame širokú škálu produktov zodpovedajúcich rôznym projektom a rozpočtom a našim distribútorom zaručujeme najrýchlejšie možné dodanie tovaru (max. 48 hod). Naše tímy marketingového oddelenia a oddelenia služieb zákazníkom sú klientom kedykoľvek k dispozícii, poskytujúc potrebnú dokumentáciu a technické informácie.

PODPORA VAŠICH PREDSTÁV

Naše technické tímy sú vám neustále k dispozícii. Poskytujú odpovede na otázky týkajúce sa našich produktov a systémov. Podporujeme stavebné projekty v každej jednej fáze, od špecifikácie, cez distribúciu až po montáž. Mnohé z najlepších firiem stavebného sektora si vybrali práve nás, pretože verili, že vďaka našim riešeniam, našim technickým znalostiam a vďaka nášmu tímu oddelenia služieb zákazníkom získajú konkurenčnú prevahu.

ŠKOLENIA

Aby sme mohli zabezpečiť, že naši distribútori budú schopní naplniť očakávania svojich klientov, ponúkame široký výber školení, ktoré sa uskutočňujú tak na predajných miestach, ako aj vo vzdelávacom centre Siniat. Organizujeme školenia pre obchodné tímy aj pre realizátorov.

Pomáhajú našich odborníkov

Zákaznícky servis
Consultants Technické Obchodovanie
Literatúra
Ceny produktov

Zisti kde kúpiť