Zhotoviteľ

Prejsť na:

AKÉ SÚ VAŠE PREDSTAVY?

Disponujeme širokou škálou technických riešení spĺňajúcich rôznorodé požiadavky v oblasti estetiky a úžitkovosti stavieb v ktorých sa využívajú sadrokartónové a vláknocementové fasádne dosky. Bohatá ponuka našich riešení nám umožňuje splniť tie najvyššie očakávania v oblasti úžitkovosti. Ako popredný výrobca na trhu dokážeme ponúknuť produkty vyznačujúce sa vysokou odolnosťou proti vode, dlhou životnosťou a rýchlou montážou. Naše jedinečné dosky spĺňajú hneď niekoľko funkcií, čo znamená, že stačia dosky v jednej vrstve a požiadavky projektu sú splnené.

Akustika
Odolnosť proti vlhkosti
Vodeodolnosť
Požiarna odolnosť
Estetika
Odolnosť proti nárazu
RTG

VYUŽITIE DOSIEK SINIAT V BYTOVEJ VÝSTAVBE

Uvedomujeme si, aká dôležitá je kvalita a pohodlie vášho domova – aj to, kde môžu mať naše produkty skutočný vplyv na zlepšenie kvality týchto aspektov. Naše inovatívne produkty predstavujú investíciu do budúcnosti, tak v interiéri, ako aj v exteriéri vášho domu.

Vic Harding
V spoločnosti Harding Contracting Ltd
"Náš klient plánovať prerobiť zvernicu na svojej farme, ale mal množstvo rozličných požiadaviek. Jeho usadlosť sa mala stať luxusným domom, ale rovnako sme museli pripraviť priestranstvo na prevádzkovanie rodinného podniku. Technický tím Siniat nám neskutočne pomohol pri skompletizovaní všetkých potrebných dosiek. V predsieni sme použili dosky s mimoriadnou odolnosťou, v garáži a zimnej záhrade sme namontovali dosky s vysokou škálou ohňovzdornosti a v kúpeľni dosky odolné proti vlhkosti. Pracovné priestory sme vylepšili doskami so zvýšenými akusticko-izolačnými vlastnosťami. Náš klient bol jednoducho nadšený.”

Centrum znalostí

Našou misiou je pomáhať pri každej etape projektových prác, zaručujúc jedinečné nástroje uľahčujúce našim partnerom každodenné práce. Postarali sme sa o to, aby ste mali po ruke všetko, čo potrebujete – v našom VEDECKOM CENTRE nájdete potrebnú literatúru, dokumentácie, video-inštrukcie,  a tiež referenčné materiály.

Technická podpora

Brožúry a katalógy
Montážny návod
Tipy
Školiace Stredisko
Zostaňte s nami

Kontakt

Predaj:
Systémy pre suchú výstavbu

+421 918 936 300
jaroslav.antal@siniat.com

VEDÚCI PREDAJA PRE MAĎARSKO A SLOVENSKO

+36 304 971 033
zsolt.plazar@siniat.com

Zisti kde kúpiť