AKÉ PARAMETRE POTREBUJETE?

Siniat má celú škálu dosiek, ktoré dosahujú najvyššiu úroveň požiarnych a a akustických parametrov, ale sme aj výrobca sadrokartónových dosiek s vyššími hustotami dosiek, s rôznymi prísadami a patentovanou technológiou, ktorá ponúka mimoriadnu odolnosť proti vode, vyššími pevnosťami jadra a povrchu. Naše dosky ponúkajú viac ako len jeden parameter, čo znamená, že iba jedna doska spĺňa viacero kritérií.

Akustika

Akustika

Akustika

Siniat ponúka širokú škálu sadrokartónových dosiek využívaných v systémoch vyznačujúcich sa dobrými akusticko-izolačnými vlastnosťami a perforované dosky NIDA Sonic využívané v systémoch pohlcujúcich zvuk. V oboch prípadoch spĺňajú tieto materiály okrem akustickej aj dekoratívne funkcie, a tieto materiály sú ideálne na finálnu úpravu interiéru budov.

Odolnosť proti vlhkosti

Odolnosť proti vlhkosti

Odolnosť proti vlhkosti

Miestnosti s vysokou vlhkosťou (kúpeľne, kuchyne, garáže a nevykurované pivnice), sú vystavované poškodeniu, ktoré môžu spôsobiť plesne a huby. Cieľom je zabezpečiť nepriepustnosť vlhkosti deliacich stien, obkladov a stropov. Spoločnosť Siniat pripravila množstvo produktov zabezpečujúcich ochranu pred týmito potencionálnymi poškodeniami. Zoznámte sa s našimi riešeniami!

Vodeodolné produkty

Vodeodolné produkty

Vodeodolné produkty

Okrem kontroly vlhkosti v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou (ako napr. bazény a sprchy) existuje zvýšené riziko vzniku poškodení spôsobených vodou, a preto je nevyhnutné zvoliť správnu izoláciu. Vytvorili sme širokú škálu jedinečných riešení ideálnych pre tak náročné prostredie. Vďaka našej technológii dokážu budovy vyhovieť požiadavkám úžitkovosti bez akéhokoľvek kompromisu v podobe dlhšieho času výstavby.

Požiarna odolnosť

Požiarna odolnosť

Požiarna odolnosť

Riešenia zabezpečujúce protipožiarnu ochranu. Bezpečnosť obyvateľov budovy je najdôležitejším kritériom. Je potrebné zabezpečiť im účinnú ochranu a v prípade požiaru bezpečný únikový východ.

Estetika

Estetika

Estetika

Okrem zabezpečenia čistého, hladkého a jednoliateho povrchu, ponúkame množstvo riešení vychádzajúcich v ústrety požiadavkám našich zákazníkov. Spojenie úžitkových požiadaviek a estetiky umožňuje premeniť akýkoľvek priestor na ideálne miesto po estetickej stránke.

Odolnosť voči nárazu

Odolnosť voči nárazu

Odolnosť voči nárazu

Mechanickú odolnosť systémov treba brať do úvahy v prípade kombinácie viacerých riešení alebo v súvislosti s požiadavkami úžitkovosti, ako napr. pri požiadavkách maximálnej možnej výšky. Naše riešenia zaručujú vysokú odolnosť proti veľkej záťaži a úderom, čo znamená, že sú vhodné pre budovy s vysokou frekvenciou pohybu ako napr. školy, obchodné centrá či nemocnice.

RTG

RTG

RTG

Priestory so zariadeniami uvoľňujúcimi röntgenové žiarenie musia byť vhodne zabezpečené pred unikaním žiarenia do susedných sál. Najjednoduchšou formou clonenia priestorov je použitie dosiek Nida RTG – sadrokartónových dosiek s oloveným vláknom.

Inovatívne, inteligentné a efektívne riešenia

Testované a certifikované riešenia

Zaviazané k udržateľnej výstavbe