MODELOVANIE INFORMÁCIE O BUDOVE (BIM)

Nezávisle na úrovni Vašich skúseností v oblasti BIM, Siniat Vám môže ponúknuť plnú škálu hotových objektov, školenia a podpory.

 

Spolupráca v rámci bim

Zdjęcie przedstawiające od góry osoby pracujące na projektem. Architekt, projektant, generalny wykonawca

Spolupráca v rámci bim

Modelovanie informácie o budove (BIM) zlepšuje spôsob, akým spolupracujú architekti, inžinieri, konštruktéri a odborníci na montáž v každej etape procesu projektovania a stavby. Vďaka BIM môžeme využívať jeden z digitálnych systémov tak, aby sa zdieľali všetky dôležité informácie o budove. Pretože projekty sú často prispôsobované v priebehu fáz stavby, dostávajú všetci tie isté informácie v rovnakom čase a môžu pracovať na tom istom pláne budovy. Veríme, že spolupráca je tajomstvom efektívneho projektovania a budovania. Preto tiež ponúkame architektom a inžinierom vysoko kvalitné objekty BIM.

Ako siniat môže pomôcť v rámci bim?

Projet render architektoniczny nowoczesnego budynku mieszkalnego domu

Ako siniat môže pomôcť v rámci bim?

Siniat chce mať istotu, že budete môcť integrovať naše riešenie v rámci svojho projektu BIM. Preto stále pridávame vysoko kvalitné objekty BIM do našej bibliotéky BIM. Podporujeme tiež odborníkov na montáž ako aj zhotoviteľov, aby vstúpili do sveta budovy založenej na BIM a zintenzívnili svoju spoluprácu s architektmi a inžiniermi.

Inovatívne, inteligentné a efektívne riešenia

Testované a certifikované riešenia

Zaviazané k udržateľnej výstavbe