Špecialista na systémy suchej výstavby

Spoločnosť Siniat vyrába materiály a systémy suchej výstavby pre priečky, stropy, obklady stien a iné skladby vo vnútornom , aj  vonkajšom prostredí. Naše produkty využívajú aj mnohí z najuznávanejších architektov, projektantov, či  najväčších stavebných spoločností v krajine.

NAŠE SLUŽBY

Ako popredný výrobca v sieti distribútorov stavebných materiálov zabezpečujeme dodanie tovaru v nasledovný deň stovkám špecializovaným prepravcom stavebných materiálov po celej krajine.

Spoľahlivý dodávateľ

Siniat - Trusted supply partner

Spoľahlivý dodávateľ

Ponúkame širokú škálu produktov zodpovedajúcich rôznym projektom a rozpočtom a našim distribútorom zaručujeme najrýchlejšie možné dodanie tovaru (max. 48h). Naše tímy oddelenia predaja a oddelenia služieb zákazníkom sú každý deň zákazníkom plne k dispozícii a zabezpečujú nevyhnutnú dokumentáciu a technické informácie.

Naši odborníci

Siniat - Technical expertise

Naši odborníci

Náš technický tím je neustále k dispozícii a poskytuje odpovede na všetky otázky týkajúce sa našich produktov a systémov. V prípade väčších projektov zabezpečujeme vstupnú pomoc pri projekte a technickú pomoc na mieste vo fáze inštalácie. V prípade menších projektov nájdete na našej internetovej stránke cenné informácie a praktické videá. Prinášame aj možnosť telefonickej konzultácie v čase od 7.30 – 17.30 od pondelka do piatka.

Technická podpora

Siniat - Project planning and support

Technická podpora

Sme tu preto, aby sme pomáhali pri každej etape projektových prác, zabezpečujúc jedinečné pomôcky uľahčujúce každodenné práce, ako aj príslušnú dokumentáciu, projekty a náčrty.

Využite profesionálne služby technických špecialistov Siniat >

Inovácie

Siniat - Innovation

Inovácie

V spoločnosti Siniat môžeme ťažiť z poznatkov získaných z výskumných a vývojových centier spoločnosti Etex po celom svete. To, že sme súčasťou Etexu, zaručuje, že môžeme našim zákazníkom vždy poskytovať najinovatívnejšie riešenia. Spolupracujeme tiež s rôznymi inými výskumnými inštitúciami, aby sme vám poskytli  riešenia, ktoré vyhovujú právnym požiadavkám stavieb všetkých krajín.

Ekológia

Siniat - Sustainability

Ekológia

Sadra si už mnoho rokov udržiava stabilnú pozíciu lídra spomedzi ekologicky čistých produktov. Naše sadrokartónové dosky sú vyrobené zo sadry prírodného pôvodu a z celulózy. Tá sa získava okrem iného z makulatúry. Ide teda o stopercentný prírodný produkt!

Skúšobné centrum

Siniat - Training

Skúšobné centrum

Klienti firmy Siniat majú prístup k našej ponuke školení, vďaka ktorým budú môcť naše produkty a systémy sadrokartónových dosiek využiť čo najlepšie. Naši inštruktori neustále zvyšujú kvalifikáciu vašich tímov prostredníctvom praktických školení aj vďaka inštruktážnym videám.

NAŠA FIRMA

NAŠA FIRMA

NAŠA FIRMA

Spoločnosť Siniat patrí do skupiny Etex Group, ktorá sa zaoberá produkciou stavebných materiálov. Siniat vykonáva činnosť súvisiacu so stavebnými obkladmi a platňami v Európe, Afrike a Južnej Amerike.

Oddelenie manažmentu

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Robert Boroszko

Head of CEE Region

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Adam Monkiewicz

Country Sales Manager Poland

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

Marcin Ormanty

CEE Supply Chain Manager

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Vitaliy Litvinyuk

Industrial Director

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Dorota Kaźmierczak

Marketing Director Poland I Innovation Marketing Leader CEE

Bogdan Turbure

Dyrektor techniczny Siniat

Bogdan Turbure

Head of Technical Development CEE

Jarosław Ładny

Fotografia Jarosława Ładnego, HR country Lead

Jarosław Ładny

Country HR Lead

Kľúčové fakty

36

krajín

35

fabrík

3300

zamestnancov

800m€

príjmov

99%

Takmer všetky naše produkty je možné recyklovať.

Skupina Etex

Siniat - About Etex

Skupina Etex

Etex je globálnym výrobcom vysokokvalitných stavebných produktov v štyroch kategóriách: obkladové a stavebné dosky, strešné krytiny, keramické dlaždice, protipožiarna ochrana a izolácia.

 

Ostatné spoločnosti v Poľsku patriace do skupiny Etex:

Inovatívne, inteligentné a efektívne riešenia

Testované a certifikované riešenia

Zaviazané k udržateľnej výstavbe