Objavte viac

Siniat je jedným z popredných výrobcov interiérových a exteriérových výrobkov vrátane sadrokartónu a je súčasťou silnej priemyselnej skupiny Etex so 60 značkami. Táto spolupráca osvedčených značiek nám poskytuje zdroj výnimočných skúseností a znalostí v oblasti staviteľstva. Umožňuje nam to poskytovať podporu tých najnáročnejších projektov na vysokej úrovni a rozpoznávať potenciálnu efektívnosť pri zavádzaní nových výrobkov a konštrukčných metód.

PRODUKTY A SYSTÉMY

PRODUKTY A SYSTÉMY

PRODUKTY A SYSTÉMY

Vyvíjame produkty a systémy, vďaka ktorým sú stavby teplejšie, suchšie, tichšie a bezpečnejšie pre prácu, aj bývanie. Kombinácia širokej škály dosiek a profilov vytvára vysoko výkonné a nákladovo efektívne systémové riešenia pre akýkoľvek typ pozemných stavieb.

REFERENČNÉ STAVBY

REFERENČNÉ STAVBY

REFERENČNÉ STAVBY

Od koncepcie až po dokončenie projektov pomáhame architektom, inžinierom a realizátorom splniť požiadavky tých najnáročnejších a najrozsiahlejších stavebných požiadaviek.

DOKUMENTY

DOKUMENTY

DOKUMENTY

Naše dokumenty vám poskytujú všetky podporné certifikáty, technické a bezpečnostné listy, návody a ďalšie zdroje užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri kompletnej špecifikácii, návrhu a zostavení stavebných procesov.

NOVINKY SINIAT

O NÁS

ŠPECIALISTI V SUCHEJ VÝSTAVBE

Náš technický tím je neustále k dispozícii a poskytuje odpovede na všetky otázky týkajúce sa našich produktov a systémov. V prípade väčších projektov zabezpečujeme pomoc a technickú podporu priamo na mieste realizácie projektu. Aj v prípade menších projektov nájdete na našej internetovej stránke cenné informácie a praktické videá.

Objavte Siniat

NOVINKY SINIAT

Newsletter Siniat SK

NOVINKY SINIAT

Nenechajte si ujsť jedinečné rady a výnimočné inšpirácie. Prihláste sa na zasielanie noviniek a budete pravidelne dostávať overené informácie a technickú podporu, ktoré vám pomôžu v každej fáze realizácie rôznych investícií a projektov. Materiály zvolené presne podľa vašich preferencií vám pošleme priamo na vašu emailovú adresu.
Okrem toho sme pre nových odberateľov pripravili e-knihu: Technické podmienky vyhotovenia a preberaniasystémov suchej výstavby.

Inovatívne, inteligentné a efektívne riešenia

Testované a certifikované riešenia

Zaviazané k udržateľnej výstavbe