NAŠA FIRMA

Prejsť na:

NAŠE SLUŽBY

Ako popredný výrobca v sieti distribútorov stavebných materiálov zabezpečujeme dodanie tovaru v nasledovný deň stovkám špecializovaným prepravcom stavebných materiálov po celej krajine.

Spoľahlivý dodávateľ

Ponúkame širokú škálu produktov zodpovedajúcich rôznym projektom a rozpočtom a našim distribútorom zaručujeme najrýchlejšie možné dodanie tovaru (max. 48h). Naše tímy oddelenia predaja a oddelenia služieb zákazníkom sú každý deň zákazníkom plne k dispozícii a zabezpečujú nevyhnutnú dokumentáciu a technické informácie.

Naši odborníci

Náš technický tím je neustále k dispozícii a poskytuje odpovede na všetky otázky týkajúce sa našich produktov a systémov. V prípade väčších projektov zabezpečujeme vstupnú pomoc pri projekte a technickú pomoc na mieste vo fáze inštalácie. V prípade menších projektov nájdete na našej internetovej stránke cenné informácie a praktické videá. Prinášame aj možnosť telefonickej konzultácie v čase od 7.30 – 17.30 od pondelka do piatka.

Technická podpora

Sme tu preto, aby sme pomáhali pri každej etape projektových prác, zabezpečujúc jedinečné pomôcky uľahčujúce každodenné práce, ako aj príslušnú dokumentáciu, projekty a náčrty.Využite profesionálne služby technických špecialistov Siniat >

Ekológia

Sadra si už mnoho rokov udržiava stabilnú pozíciu lídra spomedzi ekologicky čistých produktov. Naše sadrokartónové dosky sú vyrobené zo sadry prírodného pôvodu a z celulózy. Tá sa získava okrem iného z makulatúry. Ide teda o stopercentný prírodný produkt!

CENTRUM VZDELÁVANIA >

Skúšobné centrum

Klienti firmy Siniat majú prístup k našej ponuke školení, vďaka ktorým budú môcť naše produkty a systémy sadrokartónových dosiek využiť čo najlepšie. Naši inštruktori neustále zvyšujú kvalifikáciu vašich tímov prostredníctvom praktických školení aj vďaka inštruktážnym videám.

CENTRUM VZDELÁVANIA >

NAŠA FIRMA

Spoločnosť Siniat patrí do skupiny Etex Group, ktorá sa zaoberá produkciou stavebných materiálov. Siniat vykonáva činnosť súvisiacu so stavebnými obkladmi a platňami v Európe, Afrike a Južnej Amerike.

Siniat v Poľsku

Oddelenie manažmentu

Tanguy Vanderborght Predseda predstavenstva
Robert Boroszko Finančný riaditeľ - člen predstavenstva
Tomasz Mazanek Riaditeľ odd. špecifikácií
Adam Monkiewicz Riaditeľ predaja
Elżbieta Mazur Technický riaditeľ
Dorota Kaźmierczak Riaditeľ marketingu
Vitaliy Litvinyuk Riaditeľ priemyselného oddelenia
Marcin Ormanty Riaditeľ odd. riadenia dodávateľského reťazca
Anna Zhuromska Riaditeľ personálneho oddelenia

Kľúčové fakty

> 250 zamestnancov v Poľsku
>217 mPLN Ročný obrat (ku koncu roka 2015): 217 mPLN
99% Takmer všetky naše produkty je možné recyklovať.
Sme hrdým poľským producentom.
Siniat international

Kľúčové fakty

36 krajín
35 fabrík
3300 zamestnancov
€800m príjmov

 

Skupina Etex


Etex je globálnym výrobcom vysokokvalitných stavebných produktov v štyroch kategóriách: obkladové a stavebné dosky, strešné krytiny, keramické dlaždice, protipožiarna ochrana a izolácia.


Kľúčové fakty

43 krajín
102 spoločností
118 výrobných podnikov
17,500 zamestnancov
+2,9 mld. € ročného obratu

Ostatné spoločnosti v Poľsku patriace do skupiny Etex:

Zisti kde kúpiť