V Siniat spolutvoríme investície našich zákazníkom a cítime zodpovednosť za ich úspech. Preto členom našej komunity každý mesiac zasielame materiály zvolené presne podľa ich preferencií priamo na ich emailové adresy. Overené inšpirácie, jedinečné skúsenosti a technická podpora, ktoré pomáhajú v každej fáze zrealizovať rôzne investície a projekty.

 

A pre nových členov sme pripravili jedinečnú a úplne bezplatnú e-knihu!

kwadrat.jpg

 
 
 
 

Majte vždy aktuálne informácie!

Vedomosti o sadrokartónových a suchých systémoch sú veľmi odborné, preto sa s nimi chceme podeliť. Keď sa prihlásite na odber našich noviniek, úplne zadarmo dostanete e-knihu.

 

„Technické podmienky vykonania a kolaudácie sadrokartónových a suchých systémov“ – na až 102 stranách nájdete zaujímavé rady a tipy, ktoré môžete využiť pri svojej práci!

newsletter-sk-Siniat.jpg

Prihláste sa na zasielanie noviniek a stiahnite si bezplatnú e-knihu!

Povinné pole/údaj*
Týmto vyjadrujem súhlas s odoberaním newslettera v súlade s Ochranou osobných údajov spoločnosti Etex Poland Sp. z o.o. Informujeme, že administrátorom Vami poskytnutých osobných údajov je spoločnosť Etex Poland Sp. z o.o., so sídlom vo Varšave (03-879), ul. Przecławska 8. Vo veciach súvisiacich s osobnými údajmi nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: daneosobowe@etexgroup.com. Máte právo žiadať prístup k osobným údajom týkajúcich sa svojej osoby, právo na ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania, právo na prenosnosť údajov a právo podať sťažnosť dozornému orgánu, ktorým je v Poľsku predseda Úradu pre ochranu osobných údajov. Údaje spracúvame v súlade s platnými predpismi na účely, na ktoré boli poskytnuté. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov z našej strany nájdete v našej Ochrane osobných údajov.
*

Inovatívne, inteligentné a efektívne riešenia

Testované a certifikované riešenia

Zaviazané k udržateľnej výstavbe