Prejsť na:

Novinky Siniat

O nás

Sme popredným výrobcom produktov pre suchú výstavbu interiérov a fasád. Naše produkty a systémy sa využívajú na celom svete; garantujú teplo a sucho v domoch, školách, nemocniciach a na pracoviskách. Vďaka našim produktom a systémom sa v budovách býva a pracuje lepšie a bezpečnejšie. Naše skúsenosti nám umožňujú podporovať našich klientov a neustále zdokonaľovať metódy výstavby domov.

NAVŠTÍVTE NAŠE CENTRUM ZNALOSTÍ

Našou misiou je pomáhať pri každej etape projektových prác, zaručujúc jedinečné nástroje uľahčujúce našim partnerom každodenné práce. Postarali sme sa o to, aby ste mali po ruke všetko, čo potrebujete – v našom CENTRE ZNALOSTÍ nájdete potrebnú literatúru, dokumentácie, video-inštrukcie, referenčné materiály.

NOVINKY SINIAT

Nenechajte si ujsť jedinečné rady a výnimočné inšpirácie. Prihláste sa na zasielanie noviniek a budete pravidelne dostávať overené informácie a technickú podporu, ktoré vám pomôžu v každej fáze realizácie rôznych investícií a projektov. Materiály zvolené presne podľa vašich preferencií vám pošleme priamo na vašu emailovú adresu.

Okrem toho sme pre nových odberateľov pripravili e-knihu: „Technické podmienky vyhotovenia a preberaniasystémov suchej výstavby.

PRIHLÁSIŤ SA K ODBERU >

Zisti kde kúpiť